| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High Speed |
| Color | Silver Color |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Paintball Inspection Machine |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Function | Paintball Packing |
| Power | AC 220V 50HZ 1.5KW |
| Control | HMI |
| Application | Medical |
|---|---|
| Packaging Material | Bottle |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Automatic Grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Medical |
|---|---|
| Packaging Material | Bottle |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Automatic Grade | Automatic |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 Per Hour For Paintball |
| Capacity2 | 100,000 Capsule For 8oval Size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture By Us |
| Type | Filling Machine |
|---|---|
| Application | Food |
| Voltage | 220V 50HZ |
| Automatic Grade | Automatic |
| Condition | New |