| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | Encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll Size | Various |
| Size | 0.5" And 0.68" |
|---|---|
| Capacity | 20000/Hour |
| Sealing | Avaliable |
| Motor | 1.1Kw |
| Material | SS |
| Packaging Details | Wooden cages |
|---|---|
| Delivery Time | 35days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 30 set per month |
| Place of Origin | China |
| Material | Avation Aluminium |
|---|---|
| Shape Design | Avaliable |
| Company | Factory |
| Manufacture Time | 5 Days |
| Warrantee | 1 Year |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 Year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per Hour |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 15-30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Product Name | High Platform Rapid Pharmaceutical Wet Mixing Granulator Machine |
| Warranty | 12 Months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/time |
| Mateial | SS316 |
|---|---|
| Control | PLC |
| Electric | Schneider |
| Capacity | 300,000/h |
| Fuction | Size,shape Sort |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 15-30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |