| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Matrial | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 50kg Each Basket |
| Warranty | 1 Year Free |
| Service | Technion Avaliable |
| Brand | Kunyou |
| Application | Capsule And Paintball |
|---|---|
| Product Name | Soft Capsule Making Machine |
| Voltage | Can Be Customized |
| Roller Die Size | 103mm*180mm,D150*250mm |
| Control | PLC |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Use | Capsule Like Oil |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120000 Capsules Per Hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5kw |
| Vegl | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |