| Mateial | SS304 |
|---|---|
| Useage | Capsule/paintball |
| Capacity | 14000-18000/H |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Electric | 220V/380V/415V |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Use | Capsule Like Canabis Oil |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Use | Capsule Like Canabis Oil |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Origin | China,beijing |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Use | Capsule Like Canabis Oil |