| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Control | PLC |
| Size | 580*600 |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Certification | ISO CE |
| Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Vacuum Drying Equipment |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO CE |
| Condition | New |
| Application | Capsule |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish And Drying |
| Size | As Requirement |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Softgel Capsule |
| Electricity | 220/380/415V |
| Capacity | 60-1500L |
| Fuction | Vacuum |