| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 762*495*55mm |
| Application | Capsule,candy, Paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high Temp Bearing |
| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | Red, White And Blue |
| Dimension | 780*480*55 |
| Type | Movable With Trolley |
| Application | Dry Capsules And Pharmaceutical Medicine |
| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | Red, White And Blue |
| Dimension | 780*480*55 |
| Type | Movable With Trolley |
| Application | Dry Capsules And Pharmaceutical Medicine |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | As Requirement |
| Grade | Food Grade |
| Size | 762*495*55 |
| Feature | 100% Food Grade Materials,Hygienic |
| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | Red, White And Blue |
| Dimension | 780*480*55 |
| Type | Movable With Trolley |
| Application | Dry Capsules And Pharmaceutical Medicine |
| Material | Food Grade PP Material |
|---|---|
| Oringin | China |
| Size | 762x495x55(H) |
| Wight | 1.5kg |
| Color | As Your Requirement |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| Material | PE |
|---|---|
| Color | Other Colors Can Be Customized |
| Use | Drying Freezing Baking |
| Custom Order | Accept |
| Size | 762*495*55 |