| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 762*600*55mm |
| Application | Capsule,candy, Paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high Temp Bearing |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Guide Block | Special Design |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Polish And Drying |
| Size | As Requirement |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion Avaliable |
| Die Roll Size | 80*100mms |
| Capacity | 22800 Capsule/h |
| Certificate | CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 300,000 Per Hour |
| Warantee | 1 Year |
| Precision | 0.1mm |
| Control | PLC |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Softgel Capsule Making |
| Usge | Capsule Filling Machine |
| Type | Automatic Packing Machine |
| Size | 2100*980*1200 |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Warranty | 1 Year |
| Control | PLC |
| Healthcare | Soft Gelatine Capsule |