| Material | HALA Veg |
|---|---|
| Application | Encapsulation |
| Color | White |
| Shape | Podwer |
| Taste | No Smell |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Warrante | 1 Year |
| Installation | Avaliable |
| Model | KSM |
| CAPACITY | 300,000-400,000per Hour |
| Material | SS304/SS316 |
|---|---|
| Fuction | Size Shape Sorting |
| Capacity | 300000 Per Hour |
| Roller Size | Adjustable |
| Capsule Size | 0-2cm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Gear Box | SEW Spped Chage |
| Electrical Part | Seimens |
| Pennel | PLC Control |
| Standard | CE |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Size | 50000/H |
| Electric | 110V/220V/380V |
| Time | 30 Days |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |