| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PP/ABS |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 758*608*40mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 100-10000L |
| Heating | Avaliable |
| Platform | Avaliable |
| Vacuum Device | Avalibele |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | 304/316 |
|---|---|
| Top | Flat / Nut Lock |
| Observation Hole | Contain |
| Vacuum | Contain |
| The Discharging Method | Air Press |
| Material | 304/316 |
|---|---|
| Top | Flat / Nut Lock |
| Observation Hole | Contain |
| Vacuum | Contain |
| The Discharging Method | Air Press |
| Material | 304/316 |
|---|---|
| Top | Flat / Nut Lock |
| Observation Hole | Contain |
| Vacuum | Contain |
| The Discharging Method | Air Press |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Certification | ISO CE |
| Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Warranty | 1 Year |