| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per Hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Type | Softgel Encapsulation |
| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per Hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Type | Softgel Encapsulation |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Product Name | High Platform Rapid Pharmaceutical Wet Mixing Granulator Machine |
| Warranty | 12 Months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/time |
| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| Condition | New |
| Driven Type | Electric |
| Automatic Grade | Automatic |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Capacity | 100,000/h |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Product Name | Softgel Encapsulation CAPSULE |
| Certification | ISO CE |