| Name | Capsule Filling Machine |
|---|---|
| Capacity | 120,000 Capsules Per Hour@4rpm |
| Die Roll | 150*250mm |
| Power | 13.5 |
| Type | Softgel Encapsulation |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | Encapsulation Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SUS304/316L |
|---|---|
| Product Name | Vgel Softgel Encapsulating Machine |
| Voltage | Can Be Customized |
| Control | PLC |
| Roller Die Size | D150*250mm |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | New |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 10 Inch |
| Capacity | 100,000 /h |
| Electric | Famous |
| Brand | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |