| Material | Ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Material | Ss316 |
|---|---|
| Standard | GMP |
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Application | Capsule,paintball |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Shaping Mode | Die Casting |
|---|---|
| Product Material | Aluminium |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | Based On Customer's Requirement |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Use | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 Per Hour For Paintball |
| Capacity2 | 100,000 Capsule For 8oval Size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture By Us |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 Per Hour For Paintball |
| Capacity2 | 100,000 Capsule For 8oval Size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture By Us |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 300,000 Per Hour |
| Warantee | 1 Year |
| Precision | 0.1mm |
| Control | PLC |