| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PE |
|---|---|
| Color | Other Colors Can Be Customized |
| Use | Drying Freezing Baking |
| Size | 762*495*55 |
| Feature | Resistance -40 -140 Degrees,100% Food Grade Materials |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | SUS |
|---|---|
| Capacity | 200000-300,000/H |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220/380 |
| Certificate | CE |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Gear Box | SEW Spped Chage |
| Electrical Part | Seimens |
| Pennel | PLC Control |
| Standard | CE |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per month |
| Place of Origin | China,Beijing |