| Material | PE |
|---|---|
| Size | 762*495*55mm |
| Color | As Requirement |
| Qualify | Food Grade |
| Use | Food |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |
| Product Material | Aluminium |
|---|---|
| Mould Base | Customize |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 Cavity |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 6-8Roller |
| Capacity | 150,000-200,000/H |
| Control | Auto |
| Precision | 0.02mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 100-10000L |
| Heating | Avaliable |
| Platform | Avaliable |
| Vacuum Device | Avalibele |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 15 Set/Sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 15 Set/Sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |