| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 30,000 Per Hour |
| Online Printing | Avaliable |
| Formula | Avaliable |
| Technion | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 1250*900*1500 |
| Fuction | Polish Drying |
| Custom Order | Accept |
| Feature | 100% Food Grade Materials |
| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| Formula | Free |
| Warantee | 1 Year |
| Service | TEchnion Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 1250*900*1500 |
| Fuction | Polish Drying |
| Custom Order | Accept |
| Feature | 100% Food Grade Materials |
| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| Formula | Free |
| Warantee | 1 Year |
| Service | TEchnion Avaliable |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 Year |
| Packaging Details | Wood cages |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| Shaft | Hollow |
| Capacity | 15-20kg/basket |
| Net | 2-8mm |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 10000 Ball Per Hour |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Eleactric | Simens,Schineider |
| Conveyor | PU&SS |