| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 7-10 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 10 Pairs per week |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | Al |
|---|---|
| Size | As Requirement |
| Use | Capsule And Paintball Production |
| Time | 3 Days |
| Express | Fedex,DHL.TNT |
| Material | Al |
|---|---|
| Size | As Requirement |
| Use | Capsule And Paintball Production |
| Time | 3 Days |
| Express | Fedex,DHL.TNT |
| Material | Aluminunum |
|---|---|
| Size | As Requirement |
| Shape | As Requirement |
| Heater | Water&Electric |
| Injection | Brass$Al |
| Shaping Mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product Material | Steel |
| Product Name | Capsule Mould & Punch |
| Application | Capsule Filling Machine |
| Surface Treatment | Polishing |