| Voltage | 110V/220V/230V |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Name | Paintball Game Pinball Machine |
| Product Name | PINBALL GAME MACHINE |
| Usage | CS Game |
| Shaping Mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product Material | Copper,Aluminium,Multiple Materials |
| Cavity | Multi |
| Design Software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product Name | Liquid Silicone Mold Making Rubber For Compression |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Materal | Stainless Stell |
|---|---|
| Color | Silvery |
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 45DAYS AFTER PAYMENT |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Fuction | Lab Use |
| Capacity | 10,000 Capsules Per Hour |
| Electric | Seimens |
| Service | Technion Avaliable |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Capscity | 30,000paintball Per Hour |
| Die Roll | 10 Inch |
| Warantty | 1 Year |
| Application | Paintball Making |
|---|---|
| Capicity | 32000 Painballs/H |
| Die Roll | 250X150 |
| Control Mode | PLC/Touch Screen |
| Certificate | CE |
| Application | Paintball Making |
|---|---|
| Capicity | 32000 Painballs/H |
| Die Roll | 250X150 |
| Control Mode | PLC/Touch Screen |
| Certificate | CE |