| Application | Capsule,Liquid,softgel |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Overseas Third-party Support Available |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| Capacity | Small And R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion Avaliable |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SUS304 |
| Product Name | Softgel Encapsulating Machine |
| Power | 16.5Kw |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Product Name | High Platform Rapid Pharmaceutical Wet Mixing Granulator Machine |
| Warranty | 12 Months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/time |
| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| Condition | New |
| Voltage | 220V/380V |
| Driven Type | Electric |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Certification | ISO CE |
| Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Paintball Production,paintball Soft Gelatin |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Hopper | 3 Layer With Stir |
| Die Roll | Starch Die Roll |
| Pump | Starch Pump |
| Capacity | 5000-20000 Capsule Per Hour |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 Inch |
| Capacity | 44000 Capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Type | Paintball Production Line |
|---|---|
| Application | Paintball |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |