| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | New |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Size | 50000/H |
| Electric | 110V/220V/380V |
| Time | 30 Days |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Capscity | 30,000paintball Per Hour |
| Die Roll | 10 Inch |
| Warantty | 1 Year |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Certificate | CE |
| Standard | CE,ISO9001 |
| Service | Technion Avaliable |
| Service Formula | Avaliable |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Brand | KunYou |
| Service | Trachian Avaliable |
| Standard | GMP |
| Packaging Details | Wood cages |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |