| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 14400ball/h |
| Service | Technion Avaliable |
| Warantty | 1 Year |
| Recept | Avalable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 1000 tons/month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 1000 tons/month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 1000 tons/month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 1000 tons/month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand | Kunyou |
|---|---|
| Application | Paintball Can Capsule |
| Capacity | 30000 Balls/h |
| Electric Part | Seimens |
| Material | SS304 |
| Power Consumption | 1.5kw |
|---|---|
| POWER SUPPLY | 380V/50Hz Or 220V/60Hz |
| Mold | No Mold |
| Size | 3-6mms |
| Capacity | 22000 Balls Per Hour |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |