| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Die Toll | 4.6.10inches |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Die Toll | 4.6.10inches |
| Material | Starch/Gelatin |
|---|---|
| Size | R&D |
| Brand | Kunyou |
| Electric | 220V/380V |
| Usage | Oil/Paste |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Speed | 5rpm |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |
| Keyword | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Speed | 5rpm |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |
| Keyword | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Electric | Seimens |
| From | China |
| Brand | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 6 set/sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Mateial | SS316 |
|---|---|
| Filling Material | Oil |
| Warantee | 1 Year |
| Technique | Avaliable |
| Capacity | 8 Ball Per Min |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |