| Capacity | RD |
|---|---|
| Mateial | SS304 |
| Formula | Free |
| Warantee | 1 Year |
| Service | TEchnion Avaliable |
| Application | Paintball Production,paintball Soft Gelatin |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304 |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Speed | 40r/min |
| Type | Tumble Dryer |
| Application | Dry The Capsule In High Efficiency |
| Certificate | ISO9001 |
| Application | Soft Capsule Encapsulation |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air Blow |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |