| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | wood package |
|---|---|
| Delivery Time | 35 days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 10 set per mon |
| Place of Origin | China |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| Power Consumption | 1.5kw |
| Mold | No Mold |
| Service | Technion Avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| Power Consumption | 1.5kw |
| Mold | No Mold |
| Service | Technion Avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Service | Installation Avaliable |
| Warrantee | 1 Year Free |
| Factory | Yes |
| Spare Parts | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Service | Installation Avaliable |
| Warrantee | 1 Year Free |
| Factory | Yes |
| Spare Parts | Avaliable |