| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Paintball |
|---|---|
| Capacity | 32000 |
| Die Roll | 150*250mm |
| Electric | Simems |
| Material | SS304 |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | 1208*2450mm |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Liquid |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Stainless Steel |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Shaping Mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product Material | Copper,Aluminium,Multiple Materials |
| Cavity | Multi |
| Design Software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product Name | Liquid Silicone Mold Making Rubber For Compression |
| Shaping Mode | Plastic Injection Mould |
|---|---|
| Product Material | Copper,Aluminium,Multiple Materials |
| Cavity | Multi |
| Design Software | PROE,UG,CAD,Solidworks |
| Product Name | Liquid Silicone Mold Making Rubber For Compression |