| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 30 DAYS AFTER PAYMENT |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30SETS PER YEAR |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| Control | Auto |
| Brand | Kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Voltage | 110V/220V/230V |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Name | Paintball Game Pinball Machine |
| Product Name | PINBALL GAME MACHINE |
| Usage | CS Game |
| Application | Paintball Production,paintball Soft Gelatin |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Certification | ISO CE |
| Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Type | Tumbler Dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |