| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Material | AL Or Cu |
|---|---|
| Size | 4,6,8,10,12 Inch |
| Shipment | Fedex And DHL |
| Manufacture | CNC Center |
| Time | 3-5days |
| Material | Al |
|---|---|
| Matrial2 | Cu |
| Wedge | Water Heating&electric Heating |
| Wedge2 | Al For Paintball |
| Wedge Material | Cu |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical Components | Schneider |
| Output | Painball 32000 Per Hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| Application | Paintball Making |
|---|---|
| Capicity | 32000 Painballs/H |
| Die Roll | 250X150 |
| Control Mode | PLC/Touch Screen |
| Certificate | CE |
| Material | Avaition Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Softgel Encapsulation |
| Length | 3 Inch Softgel Machine |
| Product Name | Soft Capsule/ Paintball Die Roll/ Mould |
| Metal | Aluminium, Copper |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Material | SS304 |
| Capscity | 30,000paintball Per Hour |
| Die Roll | 10 Inch |
| Warantty | 1 Year |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 Year |
| Application | Paintball Production |
| Material | Food Grade Plastic |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 762*495*55mm |
| Application | Capsule,candy, Paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high Temp Bearing |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |