| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Application | Capsule And Paintball |
|---|---|
| Product Name | Soft Capsule Making Machine |
| Voltage | Can Be Customized |
| Roller Die Size | 103mm*180mm,D150*250mm |
| Control | PLC |
| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Weight | 1300kg |
| Packaging Type | Capsule |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per Basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | Stainless Steel316 |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 300,000 Per Hour |
| Warantee | 1 Year |
| Precision | 0.1mm |
| Control | PLC |