| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 1250*900*1500 |
| Fuction | Polish Drying |
| Custom Order | Accept |
| Feature | 100% Food Grade Materials |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| Shaft | Hollow |
| Capacity | 15-20kg/basket |
| Net | 2-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 Year |
| Guide Block | PPE |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100set/Month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Flow | Air |
| Capacity | 15-50kg |
| Control | PLC |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Name | 7 Inch Electric Encapsulator Machine For Pharmaceutical Enterprises |
| Machine Material | SS316 |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Use | Capsule Like Canabis Oil |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Type | Tumbler Dryer |
|---|---|
| Application | Capsule,paintball |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |