| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| Capacity | Small And R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion Avaliable |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule,Chemical |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 380/220 |
| Application | Softgel Making Machine |
|---|---|
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Application | Softgel Capsule Making Machine |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,commissioning And Training,Field Maintenance And Repair Service |
| Power | 11Kw |
| Function | Softgel Capsule Encapsulation |
| Usage | Pharmacy |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air Blow |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Control | PLC |
| Size | 580*600 |
| Type | Vacuum Drying Equipment |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO CE |
| Condition | New |
| Function | Drying |