| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Weight | 1300kg |
| Packaging Type | Capsule |
| Material | Copper |
|---|---|
| Size | 4.6.8.10 Inches |
| Appliance | Encapsulation Machine |
| Parts | Level Control Sensor |
| Thick Guage | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Warantee | 1 Year |
| Capacity | 22800 Capsules Per Hour |
| Application | Paintball Or Capsule |
| Capacity | 7200 Paintballs |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | Customized |
| Product Name | Softgel Encapsulating Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SUS304/316L |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Material | HALA Veg |
|---|---|
| Application | Encapsulation |
| Color | White |
| Shape | Podwer |
| Taste | No Smell |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Material | PP/ABS |
|---|---|
| Safty | Food Grade |
| Size | 758*608*40mm |
| Name | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Plastic Drying Trays For Capsule Drying |
| Height | 6mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Die Toll | 4.6.10inches |
| Material | SS |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Service | Teachnion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Die Toll | 4.6.10inches |