| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 4.64.7.10.12 Inch |
| Servo Motor | Avaliable |
| Technion Instalation | Avaliable |
| Warantee | 2 Year |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Size | 0.5" And 0.68" |
|---|---|
| Capacity | 20000/Hour |
| Sealing | Avaliable |
| Motor | 1.1Kw |
| Material | SS |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Use | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Usage | Capsule |
| Size | 4,6,10inch |
| Electric | Simens, Panasonic |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 15 Set/Sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |