| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 1250*900*1500 |
| Fuction | Polish Drying |
| Custom Order | Accept |
| Feature | 100% Food Grade Materials |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 1250*900*1500 |
| Fuction | Polish Drying |
| Custom Order | Accept |
| Feature | 100% Food Grade Materials |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet Material | PP |
| Capacity | 35-50kg |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Capacity | 100,000/h |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Product Name | Softgel Encapsulation CAPSULE |
| Certification | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| Shaft | Hollow |
| Capacity | 15-20kg/basket |
| Net | 2-8mm |
| Type | Vacuum Drying Equipment |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO CE |
| Condition | New |
| Function | Drying |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |
| Application | Softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 Capsules/h(8# Oval |