| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| Power Consumption | 1.5kw |
| Mold | No Mold |
| Service | Technion Avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per Basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air |
| Material | SUS |
|---|---|
| Size | 580*600mm |
| Shape | Net |
| Scree | PLC/Touch |
| Drying Methods | By Air |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |