| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per Basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Application | Capsule And Paintball |
|---|---|
| Product Name | Soft Capsule Making Machine |
| Voltage | Can Be Customized |
| Roller Die Size | 103mm*180mm,D150*250mm |
| Control | PLC |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 100set/Month |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Flow | Air |
| Capacity | 15-50kg |
| Control | PLC |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |