| Type | Vacuum Drying Equipment |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO CE |
| Condition | New |
| Application | Capsule |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule |
| Capacity | Customized |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |
| Material | Metal SS304 |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Suitable For | CS Games |
| Product Name | PIINTBALL GAME MACHINE |
| Usage | Amusement Parks |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Control | PLC |
| Size | 580*600 |