| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| State | New |
| Control | Full Automatic |
| Power | 16.5Kw |
| Material | SUS304 |
| Mateial | SS304 |
|---|---|
| Capscity | Small,medium,big |
| Brand | Kunyou |
| Electricity | 220/380/415/600V |
| Certificate | CE |
| Application | Paintball Making |
|---|---|
| Capicity | 32000 Painballs/H |
| Die Roll | 250X150 |
| Control Mode | PLC/Touch Screen |
| Certificate | CE |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 15 Set/Sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Emulsification Finess | 2-50 µm |
|---|---|
| Productivity | 0.05-0.7 T/H |
| Voltage | 380 V |
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 1 week |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 350L |
| Heating | Avaliable |
| Movable | Yes |
| Vacuum | No |