| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg Each |
| Size | 1m Each |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg Each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Type | Vacuum Drying Equipment |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Certification | ISO CE |
| Condition | New |
| Function | Drying |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet Material | PP |
| Capacity | 35-50kg |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | Kunyou |
| Application | Leaves ,capsules, Paintball,fruit |
| Hole Size | 2-8mm |
| Useage | Pharmacutical ,food |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certification | ISO CE |