| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 100-1500L |
| Electric Contric | Avaliable |
| Electric | Seimens |
| Water Jacket | Avaliable |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Vaccum | Avaliable |
| Water Jacket | Avaliable |
| Size | 100-1500L |
| Electric Contric | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | Al |
|---|---|
| Matrial2 | Cu |
| Wedge | Water Heating&electric Heating |
| Wedge2 | Al For Paintball |
| Wedge Material | Cu |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 7-10 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 10 Pairs per week |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Shaping Mode | Die Casting |
|---|---|
| Product Material | Aluminium |
| Product | Suitable For Making Capsule |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Material | SUS304/316 |
|---|---|
| Color | Silver |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Application | For Soft Gelatin Encapsulation Machine |
| Capacity | 50-10000L |
| Matrial | PP |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Hole | 4mm |
| Stack | Avaliable |
| Airflow | Bottom And Side |