| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 30000/h |
| Application | Capsule,Liquid,Medical |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 8ball/s |
| Material | SS316 |
| Voltage | 380V50HZ |
| Material | Pharmaceutic / Hard TO Oxidate /al Machine |
|---|---|
| Die Roll Size | Die Roll Ф103mm * 152mm |
| Dimension | 880X640X1900mm |
| Control Mode | PLC+Touch Screen |
| Output Rate | 8#OV 43470 Pcs/h |
| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| Condition | New |
| Voltage | 220V/380V |
| Driven Type | Electric |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |
| Matrial | Veggie Material |
|---|---|
| Area | 200-500m3 |
| Electric | As Requirement |
| Control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |