| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 Year |
| Packaging Details | Wood cages |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 30,000 Per Hour |
| Online Printing | Avaliable |
| Formula | Avaliable |
| Technion | Avaliable |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Paintball |
| Capacity | 10bag/min |
| Bag | 500 Paintball |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Paintball |
|---|---|
| Capacity | 32000 |
| Die Roll | 150*250mm |
| Electric | Simems |
| Material | SS304 |
| Matrial | SS304 |
|---|---|
| Certification | CE |
| Warantee | 1 Year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Size | 7000/H |
|---|---|
| Control | Auto |
| Brand | Kunyou |
| Special Require | Avaliable |
| Color | With Priter |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Certification | CE,ISO9001 |