| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 Year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 Year |
| Guide Block | PPE |
| Matrial | Veggie Material |
|---|---|
| Area | 200-500m3 |
| Electric | As Requirement |
| Control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 10000 Ball Per Hour |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Eleactric | Simens,Schineider |
| Conveyor | PU&SS |
| Application | Medical |
|---|---|
| Type | Filling Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Weight | 1300kg |
| Packaging Type | Capsule |
| Material | PP/ABS |
|---|---|
| Safty | Food Grade |
| Size | 758*608*40mm |
| Name | PP ABS Flat Bottom PPE CE 5cm Plastic Drying Trays For Capsule Drying |
| Height | 6mm |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 1 week |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 10000 sets per year |
| Packaging Details | Carton |
|---|---|
| Delivery Time | 7-10 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50 sets per month |
| Place of Origin | China,Beijing |