| Material | Al |
|---|---|
| Size | As Requirement |
| Use | Capsule And Paintball Production |
| Time | 3 Days |
| Express | Fedex,DHL.TNT |
| Material | Avation Aluminium |
|---|---|
| Shape Design | Avaliable |
| Company | Factory |
| Manufacture Time | 5 Days |
| Warrantee | 1 Year |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 300,000 Per Hour |
| Warantee | 1 Year |
| Precision | 0.1mm |
| Control | PLC |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion Avaliable |
| Warantee | 1 Year |
| Control | PLC |
| Size | 580*600 |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Product Material | Aluminium |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 Cavity |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 6 set/sets per year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Product Material | Aluminium |
|---|---|
| Mould Base | Customize |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 Cavity |
| Material | Al |
|---|---|
| Size | As Requirement |
| Use | Capsule And Paintball Production |
| Time | 3 Days |
| Express | Fedex,DHL.TNT |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | Encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll Size | Various |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certification | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |