| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | Three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Voltage | Three-phase380v,AC220V 50HZ |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Control | Automatic |
| Siuation | New |
| Service | Technion Avaliable |
| Cpacity | R&D |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Size | 50000/H |
| Electric | 110V/220V/380V |
| Time | 30 Days |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |