| Product Material | Aluminium |
|---|---|
| Mould Base | Customize |
| Mould Life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 Cavity |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Style | Stable |
| Model | Heatable |
| Application | Softgel Capsule |
| Function | Disperse Filling Material |
| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 30 DAYS AFTER PAYMENT |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30SETS PER YEAR |
| Application | Paintball Making Machine |
|---|---|
| Scale | Big |
| Main Electrical Components | Schneider |
| Output | Painball 32000 Per Hour |
| Die Roll Speed | 0-5rpm |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
|---|---|
| Product Name | High Platform Rapid Pharmaceutical Wet Mixing Granulator Machine |
| Warranty | 12 Months |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/time |
| Type | Softgel Encapsulation |
|---|---|
| Application | Capsule |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | New |
| Automatic Grade | Automatic |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Capsule,Liquid |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Capacity | 15000-21000grain/hour |
| Product Name | Encapsulation Machine |
| Material | Stainless Steel Ss304/316 |
|---|---|
| Capacity | As Your Requirement |
| Color | One Color One Time |
| Warantee | 1 Year |
| Useage | Gelatin Or Material |