| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Shaping Mode | Die Casting |
|---|---|
| Mould Base | Bottom Inject |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 Cavity |
| Design Software | Solidworks |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 44,000 |
| Ceritificate | CE |
| Standard | GMP |
| Warantty | 1 Year |
| Shaping Mode | Die Casting |
|---|---|
| Product Material | Aluminium |
| Product | Suitable For Making Capsule |
| Mould Base | Customize |
| Cavity | Multi |
| Application | Paintball Production,paintball Soft Gelatin |
|---|---|
| Type | Paintball Production Line |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print Device | Avaliable |
| Raw Material | Avaliable |
| Power Consumption | 1.5kw |
|---|---|
| POWER SUPPLY | 380V/50Hz Or 220V/60Hz |
| Mold | No Mold |
| Size | 3-6mms |
| Capacity | 22000 Balls Per Hour |