| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 50 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 30000 Per Hour For Paintball |
| Capacity2 | 100,000 Capsule For 8oval Size |
| Technion Installation | Avaliable |
| Die Roll | Manufacture By Us |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size Dia | 900 |
| Size Length | 1010 |
| Control | PLC |
| Brand | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per Basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production Capacity | 15kg/h |