| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 Year |
| Application | Paintball Production |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 32000@2rpm |
| Electric | Schineider |
| Warrantee | 1 Year |
| Application | Paintball Production |
| POWER SUPPLY | 380V/220V |
|---|---|
| Power Consumption | 1.5kw |
| Mold | No Mold |
| Service | Technion Avaliable |
| Certificate | ISO9001 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 8-10ball/min |
| Control | Automatic |
| State | New |
| PLC | PLC And Touch Screen |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 |
| Warranty | 1 Year |
| Control | PLC+touch Screen |
| Electeic | Seimens |
| Application | Capsule,softgel Manufacturing |
|---|---|
| Type | Softgel Encapsulation |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Field Maintenance And Repair Service |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 100000-120000 Capsules/h(8# Oval |
| Matrial | Veggie Material |
|---|---|
| Area | 200-500m3 |
| Electric | As Requirement |
| Control | Antomatic |
| Material | SS316 |