| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 30,000 Per Hour |
| Online Printing | Avaliable |
| Formula | Avaliable |
| Technion | Avaliable |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Capacity | 100,000 Capsule/h 8#OV |
| Die Roll | 150*250 |
| Application | Oil&Cream |
| Capsule Shape | As Requirement |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Capacity | 20,000-120,000perhour |
| Electricity | 220/380/415V |
| Servo Feedback | Avaliable |
| Brand | Kunyou/Sunshine |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Material | SS |
|---|---|
| Capacity | 30000/H |
| Brand | Kunyou |
| Printer | Avaliable |
| Size | Scale 10" |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Usage | Pharmacy |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6 Inch |
| Capacity | 44000 Capsule /H |
| Design | Classic Design |
| Control | PLC+Touch Screen |