| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 20-60 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Filling Material | Capsule ,tablet |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | Kunyou |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Application | Soft Gelatin Encapsulation Making |
|---|---|
| Material | Stainless Steel And Alumium |
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 6 weeks |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| MATERIAL | FOOD GRADE PLASTIC |
|---|---|
| Size | 780*495*55mm |
| Stackable | Yes |
| Hole | 4mm |
| Color | Colorful |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Brand Name | Kunyou |
| Certification | CE,ISO9001 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 6inch |
| Control | Automatic |
| Brand | Kunyou/Sunshine |
| Electric | 220/380/415V |
| Material | SS304, Aluminium |
|---|---|
| Size | 2100*1500*4000mm |
| Type | Automatic |
| Model | High Speed |
| Color | Silver Color |
| Matrial | Veggie Material |
|---|---|
| Area | 200-500m3 |
| Electric | As Requirement |
| Control | Antomatic |
| Material | SS316 |