| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Capacity | 60kg/h |
| Warantee | 1 Year |
| Useage | Pharmaceutical And Other Feild |
| Speed | 960rpm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 4.64.7.10.12 Inch |
| Servo Motor | Avaliable |
| Technion Instalation | Avaliable |
| Warantee | 2 Year |
| Application | Medicine Filling Machine |
|---|---|
| Material | SS304/SS316 Stainless Steel |
| Usage | Packing Machine For Nurishment |
| Type | Automatic |
| Item | Pharmaceutical Filling Machine |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Mateial | SS316 |
|---|---|
| Filling Material | Oil |
| Warantee | 1 Year |
| Technique | Avaliable |
| Capacity | 8 Ball Per Min |
| Packaging Details | Wood cages |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets Per Year |
| Place of Origin | China,Beijing |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| Size | 3-8mms |
| Capacity | 8balls Per Second |
| Name | 3mm Balls Per Second 2-8mm Size Seamless Soft Gelatin Capsule Machine |
| Packaging Details | Wood cages |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment,Encapsulation Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas |
| Name | Softgel Encapsulation Machine |
| Material | SUS304/316L |
| Application | Softgel Making Machine |
|---|---|
| Packaging Details | Wood cages |
| Delivery Time | 30-90 days |
| Payment Terms | T/T, L/C |
| Supply Ability | 30 Set/Sets |
| Material | Non Animal Gel |
|---|---|
| Machine Material | SS316 |
| Use | Capsule Like Canabis Oil |
| Capacity | R&D-80000per Hour |
| Payment | Any Kind |